Головна Контакти Карта сайту
20.09.2018
Администратор
ЗМІ про наші "розумні" світлофори
На ТБ вийшов сюжет про світлофори, встановлені на перехресті Білгородського шосе і вулиці Рудика
11.09.2018
Администратор
Новий знак пройшов тест на трасі
Дорожній знак зворотного зв'язку з водієм «КОМКОН СамоКонтроль 01»
08.02.2018
Администратор
Новий етап розвитку ЦКР м. Харкова
Харківська АСКДР отримала інструменти адаптивного керування
25.12.2017
Администратор
Суми отримали сучасну систему
Встановлена найновіша АСКДР по GPRS
06.12.2017
Администратор
АСКДР Харкова вчиться бачити!
Перші відеодетектори транспортних засобів XCam-P були встановлені на Московському проспекті

ТОВ "КОМКОН ТРАФІК"

Наш коллектив народився майже 30 років тому. За цей час був накопичений величезний досвід в області розробки і впровадження найрізноманітніших систем автоматизації. У нашій історії було і устаткування для керування водозабірними станціями, і контролери управління технологічними процесами, системи моніторингу та віддаленого контролю. Але головний напрямком завжди було одне - управління дорожнім рухом. Роками ми розробляли і вдосконалювали концепцію єдиного і прозорого управління транспортами потоками. Ми створили і довели до рівня розумної технічної досконалості всі складові системи автоматизованого управління дорожнім рухом.

Наша компанія виробляє і постачає все, що необхідно для управління і контролю - від світлофорів і дорожніх контролерів, до програмно-апаратних комплексів центральних диспетчерських пунктів. Наша продукція експлуатується в багатьох містах України та інших країн ближнього зарубіжжя. У деяких з них вже стоять повністю розгорнуті системи управління дорожнім рухом. Повне забезпечення потреб Замовника в сучасних технічних рішеннях реалізується застосуванням новітнього вимірювального обладнання, засобів автоматизації та комунікації, для яких ТОВ «КОМКОН ТРАФІК» постійно виконує нові розробки і використовує для їх виробництва найостанніші досягнення в галузі приладобудування , системах телемеханіки і автоматики, інформаційно - вимірювальної техніки.

Компетенція та досвід співробітників ТОВ «КОМКОН ТРАФІК», використання останніх досягнень в цифровій і мікропроцесорній техніці, комплексне застосування електронних і механічних систем, дозволяє високопродуктивно вирішувати завдання управління і регулювання складними машинами, забезпечувати широкий вибір функціональних можливостей орієнтованої на споживача техніки. Завдяки безперервному вдосконаленню устаткування, що випускається, впровадженню новітніх технологій, елементної бази провідних виробників електронних компонентів, матеріалів і технічних рішень, повністю комп'ютеризованої організації виробництва, ТОВ «КОМКОН ТРАФІК» гарантує незмінно високу якість своєї продукції, її виготовлення в мінімальні терміни відповідно до вимог Замовника, її своєчасну відправку, а також дозволяє скоротити терміни монтажу і запуску в експлуатацію.

Фахівці ТОВ «КОМКОН ТРАФІК» готові надати безоплатну допомогу під час введення обладнання в експлуатацію та навчанні технічного персоналу, забезпечити споживачів якісною технічної та сервісної підтримкою на весь термін експлуатації обладнання.