Головна Контакти Карта сайту
01.02.2017
Администратор
Магистралі Полтави відтепер в "Зеленій хвилі"
За допомогою АСКДР з GPRS зв'язком впроваджено координоване управління перехресттями
18.09.2016
Администратор
Тестова інсталяція АСКДР
Система АСКДР встановлена в тестовому режимі зі зв'зком GPRS
26.08.2016
Администратор
З'явився наш власний GPRS модем
Був розроблен модем GPRS передачі даних вартістю нижче, ніж модеми, що закуповивалися
15.08.2016
Администратор
Вигран тендер на поставку УЗС в Київ
Ми виграли тендер PROZORO на поставку 26 засобів звуквого супроводу в "Київдорсервіс"
23.05.2016
Администратор
Оптимізован GPRS зв'язок для АСУДД в Одессі
Практика засвідчила, що зміна GPRS провайдера з Life на "Київстар" дозволила суттєво зменьшити трафік

ТОВ "СИСТЕМА СЕРВІС"

Наша компанія народилася більше 25 років тому. За цей час був накопичений величезний досвід в області розробки і впровадження найрізноманітніших систем автоматизації. У нашій історії було і устаткування для керування водозабірними станціями, і контролери управління технологічними процесами, системи моніторингу та віддаленого контролю. Але головний напрямком завжди було одне - управління дорожнім рухом. Роками ми розробляли і вдосконалювали концепцію єдиного і прозорого управління транспортами потоками . Ми створили і довели до рівня розумної технічної досконалості всі складові системи автоматизованого управління дорожнім рухом.

Наша компанія виробляє і постачає все, що необхідно для управління і контролю - від світлофорів і дорожніх контролерів, до програмно-апаратних комплексів центральних диспетчерських пунктів. Наша продукція експлуатується в багатьох містах України, Росії та інших країн ближнього зарубіжжя. У деяких з них вже стоять повністю розгорнуті системи управління дорожнім рухом. Повне забезпечення потреб Замовника в сучасних технічних рішеннях реалізується застосуванням новітнього вимірювального обладнання, засобів автоматизації та комунікації, для яких ТОВ «СИСТЕМА СЕРВІС» постійно виконує нові розробки і використовує для їх виробництва найостанніші досягнення в галузі приладобудування , системах телемеханіки і автоматики, інформаційно - вимірювальної техніки.

Компетенція та досвід співробітників ТОВ «СИСТЕМА СЕРВІС», використання останніх досягнень в цифровій і мікропроцесорній техніці, комплексне застосування електронних і механічних систем, дозволяє високопродуктивно вирішувати завдання управління і регулювання складними машинами, забезпечувати широкий вибір функціональних можливостей орієнтованої на споживача техніки. Завдяки безперервному вдосконаленню устаткування, що випускається, впровадженню новітніх технологій, елементної бази провідних виробників електронних компонентів, матеріалів і технічних рішень, повністю комп'ютеризованої організації виробництва, ТОВ «СИСТЕМА СЕРВІС» гарантує незмінно високу якість своєї продукції, її виготовлення в мінімальні терміни відповідно до вимог Замовника, її своєчасну відправку, а також дозволяє скоротити терміни монтажу і запуску в експлуатацію.

Фахівці ТОВ «СИСТЕМА СЕРВІС» готові надати безоплатну допомогу під час введення обладнання в експлуатацію та навчанні технічного персоналу, забезпечити споживачів якісною технічної та сервісної підтримкою на весь термін експлуатації обладнання.