Головна Контакти Карта сайту

Впроваджено новий тип регулювання пішохідного руху

Пішохідні переходи на великих магістралях потребують тонкого балансу між пропускною здатністю для пішоходів та для транспорту. Занадто часті включення пішоходної фази призведуть до великих черг машин і заторів, занадто довгий час очикування пішоходів буде провокувати їх на перехід на червоне світло.

Можливості нового контролера КОМКОН КДК-06 дозволяють знайти рішення проблеми для магистралей з острівцем безпеки  по середині: при визові пешохідної фази з однієї з сторін дороги (по натисканню кнопки або спрацюванню автоматичного детектору) контролер закриває лише один напрямок руху по магистралі - тобто поки пішохід переходить на острівець безпеки, транспорт по зустрічному напрямку продовжує рух. З певною затримкою зачиняється зустрічний рух, а ближня сторона навпаки відчиняється. Для інформування всіх участників руху всі світлофори обладнуються модулямі зворотнього відліку часу.

Затримка водіїв знижується від часу повного переходу пішоходом магистралі до часу переходу від узбіччя до острiвця безпеки. Для пішоходів, що переходять на пішохідну фазу, яку викликали з іншого боку дороги, обладнується додаткові кнопки або детектори на острівці безпеки.

Необхідною вимогою для такої конфігурації є можливість безпосереднього управління контролером табло відліку. Цю задачу виконує  КОМКОН КДК-06, що передає значення для відліку в модулі ТОВ по інтерфейсу RS485.