Випробування детекторів пішоходів

Найбільш досконалі алгоритми керування дорожнім рухом обмежуються дотриманням правил дорожнього руху всіма учасниками руху. Нові підходи до регулювання пішохідних потоків не будуть працювати, поки пішоходи ігнорують кнопку виклику. Сучасні технології дозволяють вирішити цю проблему шляхом автоматичного виявлення пішоходів.

Завдяки співпраці з європейськими партнерами фахівці нашої компанії отримали на тестування автоматичні детектори пішоходів. На жаль, для нашого ринку це нове і незвичне рішення. В наші руки потрапили детектори двох типів – стерео камери, що виявляють пішоходів, які очікують можливість перейти на узбіччі, і радари, які виявляють пішоходів, які рухаються по проїзній частині. Детектори першого типу дозволяють замінити пішохідні кнопки для виклику пішохідної фази. Детектори другого типу можуть використовуватися для активації різного роду сигнальних пристроїв для попередження водіїв.

Випробування показали, що детектори підвищують безпеку, знижуючи кількість переходів на червоний не дисциплінованими пішоходами. Хотілося б заздалегідь заперечити скептикам, які порівняють таке рішення за вартістю із звичайною кнопкою, тому що таке порівняння не враховує життя людей, які дозволяють зберегти нові технології.