Новий Градусник на площі Констітуції працює

Як відомо, Градусник на пл. Конституції є одним з неофіційних символів Харкова і улюбленим місцем зустрічей харків’ян. Час іде і попередня конструкція застаріла як морально, так і фізично. Відповідальне завдання по створенню нового Градусника було покладено на НВП “Система Сервіс”.

Спільно з ПП “Райдер Про” нами була виконана нова конструкція на абсолютно новому технологічному рівні. Годинники приводяться в рух високоточним механізмом для баштового годинника з Чехії. Точність показань часу забезпечується за допомогою синхронізації годинника по GPS, точність показань температури – спеціальним датчиком, розташованим на сусідній будівлі. За допомогою використання світлодіодного підсвічування і індикації з регульованою яскравістю залежно від зовнішнього освітлення вдалося одночасно підвищити яскравість, читаємість показань і радикально знизити енергоспоживання.

Після монтажу першого варіанту Градусника було прийнято рішення змінити його зовнішній вигляд. Потрібно відзначити, що ніяких зауважень з технічної частини не було і начинка Градусника залишилася без змін. Незважаючи на тривалі роботи через реконструкцію фасаду будівлі, перед початком чемпіонату ЄВРО- 2012 Градусник був встановлений в своєму остаточному вигляді.