Пріоритетний проїзд міського транспорту впроваджено в Одесі

Для впровадження системи пріоритетного проїзду було запропоновано локальне гнучке регулювання: включати або подовжувати фазу проїзду трамваїв тільки при детектуванні під’їзду трамвая. Таким чином, зменшується максимальний можливий час очікування проїзду трамваєм, а також зменшується зайвий простій інших учасників руху під час фази для проїзду трамваю, за його відсутності.

За допомогою модуля КДАР додається можливість вставки трамвайної фази в поточному циклі роботи світлофорного об’єкта. Для інформування водіїв трамваїв передбаченні керовані модулі відліку часу для трамвайних світлофорів.

Обладнання нашої компанії дозволяє реалізовувати широкий спектр конфігурацій на основі різних видів детекторів – ультразвукових, відео, радарних та інших. Завдяки блоку адаптивного керування КДАР можливо впроваджувати різноманітні алгоритми реагування на сигнали з детекторів, включаючи переключення програм, вставку фаз та інші. Ми обираємо оптимальні технічні рішення та алгоритми роботи для кожного конкретного перехрестя.