Впроваджено новий тип регулювання пішохідного руху

Пішохідні переходи на великих магістралях потребують тонкого балансу між пропускною здатністю для пішоходів та для транспорту. Занадто часті включення пішохідної фази призведуть до великих черг машин і заторів, занадто довгий час очікування пішоходів буде провокувати їх на перехід на червоне світло.

Можливості нового контролера КОМКОН КДК-06 дозволяють знайти рішення проблеми для магістралей з острівцем безпеки  по середині: при виклику пішохідної фази з однієї з сторін дороги (по натисканню кнопки або спрацюванню автоматичного детектору) контролер закриває лише один напрямок руху по магістралі – тобто поки пішохід переходить на острівець безпеки, транспорт по зустрічному напрямку продовжує рух. З певною затримкою зачиняється зустрічний рух, а ближня сторона навпаки відчиняється. Для інформування всіх учасників руху всі світлофори обладнуються модулями зворотнього відліку часу.

Затримка водіїв знижується від часу повного переходу пішоходом магістралі до часу переходу від узбіччя до острiвця безпеки. Для пішоходів, що переходять на пішохідну фазу, яку викликали з іншого боку дороги, обладнується додаткові кнопки або детектори на острівці безпеки.

Необхідною вимогою для такої конфігурації є можливість безпосереднього управління контролером табло відліку. Цю задачу виконує  КОМКОН КДК-06, що передає значення для відліку в модулі ТОВ по інтерфейсу RS485.