Наш колектив народився 30 років тому. За цей час накопичений величезний досвід в області розробки і впровадження найрізноманітніших систем автоматизації.

У нашій історії було і устаткування для керування водозабірними станціями, і контролери управління технологічними процесами, системи моніторингу та віддаленого контролю. Але головний напрямком завжди було одне – управління дорожнім рухом. Роками ми розробляли і вдосконалювали концепцію єдиного і прозорого управління транспортними потоками. Ми створили і довели до рівня розумної технічної досконалості всі складові системи автоматизованого управління дорожнім рухом.

Наша компанія виробляє і постачає все, що необхідно для управління і контролю – від світлофорів і дорожніх контролерів, до програмно-апаратних комплексів центральних диспетчерських пунктів. Наша продукція експлуатується в багатьох містах України та інших країн ближнього зарубіжжя. У деяких з них вже стоять повністю розгорнуті системи управління дорожнім рухом. Повне забезпечення потреб Замовника в сучасних технічних рішеннях реалізується застосуванням новітнього вимірювального обладнання, засобів автоматизації та комунікації, для яких ТОВ «КОМКОН ТРАФІК» постійно виконує нові розробки і використовує для їх виробництва найостанніші досягнення в галузі приладобудування, системах телемеханіки і автоматики, інформаційно – вимірювальної техніки.

Компетенція та досвід співробітників ТОВ «КОМКОН ТРАФІК», використання останніх досягнень в цифровій і мікропроцесорній техніці, комплексне застосування електронних і механічних систем, дозволяє високопродуктивно вирішувати завдання управління і регулювання складними машинами, забезпечувати широкий вибір функціональних можливостей орієнтованої на споживача техніки. Завдяки безперервному вдосконаленню устаткування, що випускається, впровадженню новітніх технологій, елементної бази провідних виробників електронних компонентів, матеріалів і технічних рішень, повністю комп’ютеризованої організації виробництва, ТОВ «КОМКОН ТРАФІК» гарантує незмінно високу якість своєї продукції, її виготовлення в мінімальні терміни відповідно до вимог Замовника, її своєчасне відправлення, а також дозволяє скоротити терміни монтажу і запуску в експлуатацію.

Фахівці ТОВ «КОМКОН ТРАФІК» готові надати безоплатну допомогу під час введення обладнання в експлуатацію та навчання технічного персоналу, забезпечити споживачів якісною технічною та сервісною підтримкою на весь термін експлуатації обладнання.