Історія підприємства починається з 1988р., коли при дослідному заводі «Система», що входив в НВО САУ (науково-виробниче об’єднання з систем автоматизованого управління) м. Харкова було створено мале науково-виробниче підприємство «Система – Сервіс».

Основними видами діяльності були пусконалагоджувальні роботи з впровадження комплексу технічних засобів для локальних інформаційно-керуючих систем КТЗ ЛІУС під торговою маркою «МікроДАТ », що випускалися на ОЗ «Система», та розробка прикладного програмного забезпечення.

Роботи проводили по всій території СРСР: у м. Одесі на ВО «Точмаш», у м. Кривий Ріг на «Криворіжсталі », в Ташкентській області у м. Чирчик на комбінаті тугоплавких металів , у м. Алмалик на меднообогатітельной фабриці, у м. Бекабад на металургійному комбінаті, у м. Викса Нижньогородської області на трубопрокатному заводі і т.д.

У цей період спостерігалася гостра потреба в нових засобах передачі інформації для розподілених систем. Фахівцями нашого підприємства були розроблені контролери з радіомодемами для передачі інформації по радіоканалу. Вони знайшли широке застосування в комунальному господарстві. Наші контролери досі працюють у ВО «Водоканал» міст Кисловодськ, Мінеральні Води, Вітебськ, Харків. Їх використовують в теплових мережах м.Харкова для передачі інформації з теплових розподільчих станцій. У Харківській області в Лозівському районі використовуються контролери для дистанційного управління РЕСамі «Харківобленерго».

Після розпаду СРСР завод «Система» став акціонерним товариством , а наше підприємство стало називатися НВП «Система + Сервіс» у формі ТОВ. Загальний економічний спад змусив нас пробувати нові напрямки діяльності. Виготовляли різні інформаційні табло. Одне з них встановлено у приміщенні Харківського міськвиконкому і є складовою частиною системи голосування. Ця система голосування за своїми технічними параметрами перевершує систему голосування, встановлену у Верховній Раді у м. Києві. Робили табло і для спортивних споруд: у Палаці Спорту і в Дитячій спортивній школі в м. Харкові.

З 2000р. почалася розробка та встановлення обладнання для регулювання дорожнього руху.

Проспект

Наші дорожні контролери та світлофори швидко завоювали ринок і стали широко відомі і в Україні, і за кордоном. З нами співпрацюють СМЕП, обслуговуючі технічні засоби дорожнього руху більш ніж 70-ти міст і населених пунктів. З 2005р. ми ведемо розробку технічних і програмних засобів для АСУ дорожнього руху. Системи АСКДР нашої розробки вже працюють у містах Луганськ, Донецьк, Чернігів, Харків, Одеса, Полтава, Івано-Франківськ, Суми, Вінниця, Мелітополь, Дніпро та інших. Версії АСКДР постійно оновлюються та вдосконалюються.